O Internetovom Marketingu

Čo vás zaujíma

Naša firma INBOX SK s.r.o. má pomerne široký záber pôsobenia a preto má vytvorených niekoľko divízií, ktoré navzájom spolupracujú. Najznámejšou dovíziou je "Projektové riadenie", ktorého náplňou sú konzultácie, poradenstvo a školenia projektového riadenia. Nosnou oblasťou sú školenia PRINCE2 a Scrum, ale zaoberáme sa aj školeniami PRINCE2 Agile a PMI. Taktiež poskytujeme konzultácie aj v iných oblastiach, kde máme certifikáty, ako je IPMA, Six Sigma, Agile project management (DSDM) a podobne.

Tvorba nových produktov

IT divízia sa zaoberá vytváraním nových Internetových stránok a aplikácií a takisto tvorbou a prevádzkou webstránok pre iné divízie. IT divízia pripravila niekoľko užitočných aplikácií, ktoré využíva celá firma a ktoré sú aj predávané externým zákazníkom.

Internetový marketing

Internetový marketing je oblasť, ktorá zastrešuje všetky ostatné činnosti. Pomáha divízii Projektového riadenia pri propagácii kurzov a napĺňaní kurzov študentmi, pomáha propagovať a predávať aplikácie vytvorené v divízii IT a zároveň vytvára vlastné produkty v oblasti marketingu, sociálnych sietí a zarábania na Internete. Táto stránka je technicky zabezpečovaná divíziou IT a marketingová divízia je zodpovedná za obsahovú náplň.

Pomáhame firmám

Táto stránka zďaleka nie je určená iba ľuďom, ktorí sa chcú naučiť ako zarábať na Internete. Našim cieľom je aj pomôcť firmám, ktoré sa chcú lepšie zviditeľniť na Internete, expandovať do zahraničia, začať používať sociálne siete, vylepšiť svoje stránky a podobne.

Počúvame vás

Áno, našou snahou je dávať hodnotu, ktorá prinesie zákazníkom úžitok. Preto sa snažíme poslúchať vás. Dajte nám vedieť, čo vás zaujíma, čo by ste sa chceli naučiť, aké sú vaše očakávania z tejto stránky a my urobíme všetko pre to, aby sme vám dali, čo potrebujete. Vaše požiadavky môžete písať aj do komentára pod stránkou.

Comments


Pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť.

Menu

ZAREGISTRUJTE SA
a získajte najlepšie tipy
ako zarábať na internete